Oferta archiwalna

Stolarz - Monter Targowy

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Smart Design Expo to zgrany i ambitny zespół, który projektuje i buduje stoiska targowe na największych targach w Polsce i za granicą.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysogotowo, Poznań, Polska, Europa

Obowiązki:

- przygotowywanie stoisk w stolarni w Poznaniu
- montaż stoisk na terenie Europy
- dyspozycyjność

Zgłoszenia przyjmujemy mailem [dane kontaktowe niedostępne], a na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie pod numerem 537 749 777.

Więcej o nas i projektach, które wykonujemy zobaczysz na naszej stronie internetowej:
www.smartdesign-expo.com

Wymagania

doświadczenie w pracy stolarza,

umiejętność posługiwania się narzędziami,

dokładność i sumienność,

gotowość do częstych wyjazdów,

bardzo mile widziane posiadanie prawo jazdy kat. B i doświadczenie w branży targowej

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

legalne zatrudnienie

możliwość rozwoju osobistego

możliwość zobaczenia ciekawych miejsc

Klauzule informacyjne

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez Smart Design Expo Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie."

Ważne do: 2022.07.08, wyświetleń: 806

nr ogłoszenia: 564